Skontaktuj się z nami
+48 785 526 470
[email protected] Formularz kontaktowy

 

Nasze cykliczne usługi sokolnicze prowadzone w parkach miejskich przy płoszeniu gawronów. Ochraniamy parki miejskie od świtu do zmierzchu, aby bezpiecznie przesiedlić kolonie gawronów w miejsca mniej dokuczliwe dla ludzi. Obrzeża miasta jest wiele zadrzewień gdzie zakładają swoje gniazda nikomu nie przeszkadzając.

 

Chronione parki zazwyczaj są przygotowywane pod rewitalizacje lub już je przeszły, po to by cieszyć mieszkańców i dać im miejsce do odpoczynku. Płoszenie gawronów i kawek prowadzone jest bezpieczną metodą sokolniczą, czyli ułożone ptaki drapieżne latając przepłaszają ptaki w które te płoszenie jest skierowane. Nie prawdą jest że wszystkie inne ptactwo ucieka, mniejsze ptactwo jak sierpówki, pełzacze itp. zostają i mają się o wiele lepiej niż atakowane przez gawrony.

Ptaki
“BORYS”
Puszczyk mszarny o imieniu Borys, jest dużym ptakiem z rodziny puszczykowatych. Bardzo łatwy do rozpoznania z pośród innych gatunków sów, duża kolista szlara oraz żółte oczy. Skrzydła i ogon długie i zaokrąglone. więcej
Zaproś nas do przedszkola lub szkoły wypełniając formularz.
Na pewno się z Tobą skontaktujemy!