Skontaktuj się z nami
+48 785 526 470
[email protected] Formularz kontaktowy

Z końcem kwietnia zakończyliśmy płoszenia gawronów na kilku stałych obiektach, oczywiście doszło kilka nowych miejsc z problemem niechcianego ptactwa. Oczywiście nasz zespół profesjonalnie wykonał każde zlecenie, dzięki czemu mieszkańcy mogą swobodnie korzystać i odpoczywać w parkach.

Jak wiadomo gawrony, wrony oraz gołębie to coraz większy problem wielu miast, nasza usługa sokolnicza jest najlepszą metoda na bezinwazyjne przesiedlenie tych ptaków.  Płoszenie metodą sokolniczą czyli przy pomocy ptaków drapieżnych, jest najskuteczniejszą opcją. W parkach których byliśmy pierwszy raz, trzeba było zapoznać mieszkańców z naszą pracą.  Nasze usługi sokolnicze opisywane były w różnych regionalnych gazetach oraz portalach internetowych, które to bacznie śledziły nasze sukcesy ;)

Teraz nasza załoga już od czerwca aż do połowy września, jak co roku zajmie się płoszeniami w sadach czereśni, wiśni oraz plantacjach borówki.

Ptaki
“RIKI/GRAND/LUCKY”
Ptak dawniej nazywany sokołem polskim. Raróg to duży sokół rozmiarami nieco większy od sokoła wędrownego. Umaszczenie szaty jest bardzo zróżnicowane w zależności od obszaru występowania oraz podgatunku. więcej
Zaproś nas do przedszkola lub szkoły wypełniając formularz.
Na pewno się z Tobą skontaktujemy!